GENEL BİLGİLER
Kongre Tarihi ve Kongre Merkezi

7. Ulusal HIV/AIDS Kongresi 7-10 Aralık 2023 tarihleri arasında Xanadu Resort Hotel, Antalya’da düzenlenecektir.

Kongrenin Dili

Kongrenin resmi dili Türkçe’dir.

İnternet Sitesi

Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgilere internet sitemiz www.hivaidskongresi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası

Kongre katılım sertifikası kongre bitiminde katılımcıların kayıtlı e-posta adreslerine dijital olarak gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma

Kayıt masası kongre süresince Ilıca Otel’de saat 07:30–22:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt asasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için Süer Turizm ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler

Bildiri özetleri online bildiri sistemiyle toplanacaktır. Bildiri son gönderim tarihi 20 Ekim 2023’tür. Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Kongre Çantası

Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir.

İptaller

Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 7 Ekim 2023 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.